Головна сторінка Статистична інформація Мапа сайту Експрес-випуски Юним громадянам

Новини
Про Головне управління >> 
Діяльність Головного управління >> 
Доступ до публічної інформації >> 
Нормативно-правова база >> 
Публікації >> 
Статистичний атлас України
Соціально-економічне становище м.Києва >> 
Прес-випуски >> 
Метаописи держстатспостережень
Методологія та класифікатори
Звітна документація
Електронна звітність
Єдиний державний реєстр пiдприємств та органiзацiй України >> 
Замовлення статистичної інформації
Корисна інформація >> 
Здійснення реформ в Україні
Всеукраїнський перепис населення
Конкурс на заміщення вакантних посад >> 
Поштова скринька
Пошук по сайту
Міжнародна діяльність
Всеукраїнський конкурс "Кращий державний службовець"
Головне управління ДФС у м.Києві
© Головне управління статистики у м.Києві, 2007-2019
Головна > Діяльність Головного управління > Запобігання проявам корупції > Звіт про проведену антикорупційну роботу в Головному управлінні статистики у м.Києві за 2017 рік

Інформація

про здійснення антикорупційних заходів у Головному управлінні статистики за 2017 рік

        У 2017 році в Головному управлінні статистики постійно вживалися заходи спрямовані на запобігання проявам корупції та підвищення антикорупційної правосвідомості серед працівників.

        Протягом року проведено 6 семінарів: 4 семінари на тему "Заповнення та подання електронних декларацій", які відвідав 101 працівник та 2 семінари на тему "Корупційні ризики при реалізації своїх повноважень посадовими особами в процесі статистичного виробництва відповідно до Закону України "Про запобігання корупції", які відвідало 38 працівників. Також надано 83 індивідуальні консультації працівникам Головного управління статистики з питань дотримання антикорупційного законодавства.

        У ІV кварталі 10 працівників пройшли підвищення кваліфікації в Інституті післядипломної освіти Національної академії внутрішніх справ за програмою тематичного короткострокового семінару з підвищення кваліфікації працівників органів державної влади з питань запобігання корупції.

        У І кварталі було створено робочу групу та проведено оцінку корупційних ризиків.

        У ІІ кварталі проведено спеціальну перевірку стосовно особи яка претендувала на зайняття посади, яка належить до посад державної служби категорії "Б". За результатами підготована довідка.

        Для своєчасного подання та правильного заповнення електронних декларацій було проведено такі заходи:

        - кожного декларанта під особистий підпис попереджено про необхідність та терміни подання електронної декларації, повідомлення про суттєві зміни у майновому стані та повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента;

        - здійснено заходи щодо виявлення посадових осіб, що відповідно до Закону України "Про запобігання корупції", прирівнюються до державних службовців в частині фінансового контролю та забезпечено подання декларацій такими особами;

        - надіслано листи про необхідність подання електронної декларації працівникам, що звільнилися чи іншим чином припинили державну службу у 2016 році;

        - проведено семінари з даного питання;

        - забезпечено працівників відповідними методичними та допоміжними матеріалами;

        - надано індивідуальні консультації;

        - проводився постійний моніторинг подання електронних декларацій.

        За результатами моніторингу до Національного агентства з питань запобігання корупції направлено повідомлення про факти неподання та несвоєчасного подання декларацій.

        У 2017 році звернень від громадян щодо фактів порушень працівниками Головного управління статистики антикорупційного законодавства не надходило.