Головна сторінка Статистична інформація Мапа сайту Експрес-випуски Юним громадянам

Новини
Про Головне управління >> 
Діяльність Головного управління >> 
Доступ до публічної інформації >> 
Нормативно-правова база >> 
Публікації >> 
Статистичний атлас України
Соціально-економічне становище м.Києва >> 
Прес-випуски >> 
Метаописи держстатспостережень
Методологія та класифікатори
Звітна документація
Електронна звітність
Єдиний державний реєстр пiдприємств та органiзацiй України >> 
Замовлення статистичної інформації
Корисна інформація >> 
Здійснення реформ в Україні
Всеукраїнський перепис населення
Конкурс на заміщення вакантних посад >> 
Поштова скринька
Пошук по сайту
Міжнародна діяльність
Всеукраїнський конкурс "Кращий державний службовець"
Головне управління ДФС у м.Києві
© Головне управління статистики у м.Києві, 2007-2019
Головна > Конкурс на заміщення вакантних посад > Склад конкурсної комісії > Наказ Головного управління

 

ДЕРЖСТАТ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ СТАТИСТИКИ У М. КИЄВІ

 

НАКАЗ

 

06.12.2018                                                                                             м. Київ                                                                                             № 214-к       

 

 

Про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорій "Б" і "В"

Головного управління статистики у м. Києві

 

         Відповідно до частини першої статті 27 Закону України "Про державну службу", пунктів 13-15, 18 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 18 березня 2017 року № 648), зі змінами,  

 

НАКАЗУЮ :

 

1. Утворити конкурсну комісію для проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорій "Б" і "В" Головного управління статистики у м. Києві (далі - конкурсна комісія), та затвердити її склад, що додається.

 

2. Конкурсній комісії у своїй роботі керуватися Порядком проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 18 березня 2017 року № 648), зі змінами.

 

3. Визначити АРТЕМЕНКО Любов Борисівну, заступника начальника відділу управління персоналом, адміністратором під час проведення конкурсного відбору на посади державної служби, а в разі її відсутності - СТЕЦЕНКО Яну Володимирівну, провідного спеціаліста з питань персоналу державної служби цього відділу.

 

4. Керівникам самостійних структурних підрозділів Головного управління статистики у м. Києві забезпечити подання до відділу управління персоналом для підготовки умов проведення конкурсу заявки на добір персоналу за формою, визначеною Порядком визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В", затвердженого наказом Національного агентства України з питань державної служби від 06 квітня 2016 року № 72 (у редакції наказу Національного агентства України з питань державної служби від 16 березня 2018 року № 62).

 

5. Визнати такими, що втратили чинність, накази Головного управління статистики у м. Києві від 18 жовтня 2016 року № 204-к "Про склад конкурсної комісії Головного управління статистики у м. Києві" та від 17 листопада 2017 року №153-к "Про внесення змін до складу конкурсної комісії на зайняття посад державної служби  категорій "Б" і "В".

 

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

 

 

Начальник                                                                                                                                                                                                                                                                                     Р.Г. Віленчук