Новини
Про Головне управління >> 
Діяльність Головного управління >> 
Доступ до публічної інформації >> 
Нормативно-правова база >> 
Публікації >> 
Статистичний атлас України
Соціально-економічне становище м.Києва >> 
Прес-випуски >> 
Метаописи держстатспостережень
Методологія та класифікатори
Звітна документація >> 
Електронна звітність >> 
Єдиний державний реєстр пiдприємств та органiзацiй України >> 
Замовлення статистичної інформації
Сервіс для визначення кодів видів економічної діяльності за КВЕД-2010
Корисна інформація >> 
Здійснення реформ в Україні
Всеукраїнський перепис населення
Конкурс на заміщення вакантних посад >> 
Поштова скринька
Пошук по сайту
Міжнародна діяльність >> 
Всеукраїнський конкурс "Кращий державний службовець"
Головне управління ДФС у м.Києві
Платформа Центрів Дія
© Головне управління статистики у м. Києві, 2007-2023
Головна > Діяльність Головного управління > Порядок проведення стажування

 

ЗАТВЕРДЖЕНО              

Наказ Головного          

управління статистики  

у м. Києві                      

 

03.05.2019  № 29        

 

 

ПОРЯДОК

стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, в Головному управлінні статистики у м. Києві

 

 

 

1. Цей Порядок визначає загальні положення щодо організації та проходження стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, в Головному управлінні статистики у м. Києві (далі - Головне управління статистики).

 

2. У цьому Порядку термін «молодь» означає громадян України віком до 35 років, які є студентами вищих навчальних закладів або отримали вищу освіту та не перебувають на посадах державної служби.

 

3. Основною метою стажування є залучення молодих та вмотивованих спеціалістів до роботи на державній службі, ознайомлення їх зі специфікою діяльності Головного управління статистики та набуття ними практичного досвіду роботи на державній службі.

 

4. Зарахування на стажування та визначення строку його проходження здійснюються на підставі заяви особи, яка має намір пройти стажування в Головному управлінні статистики (далі - стажист), і згоди керівника відповідного структурного підрозділу Головного управління статистики, що оформлюється наказом начальника Головного управління статистики, а у разі відсутності начальника Головного управління статистики - одного із заступників, який виконує його обов’язки. До заяви стажист додає резюме у довільній формі.

 

5. Стажування молоді в Головному управлінні статистики може здійснюватися з ініціативи начальника Головного управління статистики або його заступників, керівників вищих навчальних закладів, молодіжних громадських формувань та осіб, які бажають пройти стажування.

 

6. Стажування молоді здійснюється строком до шести місяців у вільний від навчання (роботи) час в межах робочого часу працівників Головного управління статистики, а саме:

 

повний робочий день - понеділок-четвер з 8:30 до 17:00 год, обідня перерва з 13:00 до 13:30 год;

 

неповний робочий день передбачає роботу стажиста не менше ніж 4 години у робочі дні.

 

7. На період стажування в Головному управлінні статистики за стажистом закріплюється керівник стажування із числа керівного складу структурних підрозділів Головного управління статистики.

 

8. Зміст стажування визначається індивідуальним планом стажування (додаток), який затверджує керівник стажування.

 

Індивідуальний план стажування має передбачати участь стажиста у вирішенні перспективних і поточних завдань, які ставить йому керівник стажування (вирішення організаційних питань, підготовка аналітичних, інформаційних довідок, проектів розпорядчих і нормативних документів).

 

Поставлені завдання мають бути чіткі та зрозумілі.

 

Терміни завдань і доручень повинні мати кінцеву дату.

 

9. Керівник стажування:

 

складає та затверджує індивідуальний план стажування;

 

забезпечує умови, необхідні для проходження стажування;

 

забезпечує стажисту можливість ознайомитися з організацією роботи структурного підрозділу;

 

залучає стажиста до діяльності структурного підрозділу, підготовки проектів службових документів (крім документів, які містять інформацію з обмеженим доступом).

 

10. Стажист:

 

зобов’язаний у повному обсязі та своєчасно виконувати завдання, передбачені індивідуальним планом стажування, вказівки та доручення керівника стажування;

 

зобов’язаний додержувати правил внутрішнього службового розпорядку Головного управління статистики, етики та культури поведінки;

 

може брати участь у роботі структурного підрозділу та бути присутнім на нарадах такого структурного підрозділу, готувати проекти документів;

 

має право отримувати інформацію для виконання покладених на нього завдань та індивідуального плану стажування.

 

11. Стажист після закінчення стажування повинен підготувати письмовий звіт про виконання індивідуального плану стажування з власними висновками про його організацію та проведення, який засвідчує своїм підписом.

 

12. Керівник стажування після закінчення стажування готує довідку або характеристику, яка містить інформацію про результати стажування з відображенням рівня професійної підготовки стажиста, одержаних ним знань та навичок, професійних, ділових та особистих якостей, у двох примірниках, один з яких надається стажисту, а другий передається для зберігання до відділу управління персоналом разом з усіма документами про проходження стажування.

 

13. Стажування проходить на безоплатній основі. Головне управління статистики не несе зобов’язань щодо відшкодування молоді, яка проходить стажування в Головному управлінні статистики, витрат на проїзд до місця стажування і назад, добових за час перебування в дорозі, найм житла.

 

 

 

Начальник відділу управління

персоналом Головного управління

статистики у м. Києві                                                                                                                                                                                                                                                               О.М. Кобзар